Kolejny dzień, kolejna bójka na Walking Street: Francuz zaatakowany przez dwóch obcokrajowców (wideo)

Pattaya-

W piątej dużej bójce na Walking Street trwającej niecałe dwa i pół tygodnia, w strefie bezpieczeństwa patrolowanej przez dziesiątki policjantów, bramkarzy i ochronę, Francuz, 37-letni Yazid Noie, został zaatakowany przez dwóch obcokrajowców. byli partnerzy biznesowi.

Odniósł ranę na czole oraz liczne skaleczenia i siniaki w bójce, która miała miejsce na środku Walking Street. Jego ubranie również było zakrwawione.

Twierdzi, że prowadził sprzedaż internetową z dwoma partnerami biznesowymi, którzy w tej chwili nie są publicznie wymienieni. Umówił się na spotkanie z nimi w tak zwanym bezpiecznym miejscu na Walking Street, ale oświadczył policji, że wybuchła bójka o finanse, w której dwaj byli partnerzy biznesowi pobili go w krwawy bałagan, a następnie uciekli. Policja i Pattaya News szukają jakiegokolwiek nagrania wideo z kłótni.

Twierdzona ofiara została zabrana do Soi 9 na posterunku policji w Pattaya na dalsze przesłuchanie po udzieleniu pierwszej pomocy.

Będziemy podawać dalsze aktualizacje, gdy je otrzymamy.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/