Top of the Gulf Regatta Event, aby zwiększyć dostępność żeglarstwa w Pattaya

Odbywają się od 27 kwietnia do 1 maja w Ocean Marina Yacht Club. Ponad 25 krajów reprezentowanych, w tym reprezentacja Tajlandii. Nowa łódź dla osób niepełnosprawnych do wypróbowania na regatach.

Pattaya-

Organizatorzy Top of the Gulf Regatta prezentowane przez Ocean Marina od 13 lat promują żeglarstwo w Zatoce Tajlandzkiej, a ponieważ nagradzane regaty wchodzą w ich 14. edycję, która odbyła się w dniach 27 kwietnia – 1 maja w Ocean Marina Yacht Club, organizatorzy chcąc uczynić ten sport bardziej dostępnym dzięki demonstracji zupełnie nowego S\V14 – łodzi zaprojektowanej specjalnie dla osób niepełnosprawnych i zbudowanej w Tajlandii.

„Top of the Gulf Regatta zawsze postrzegało żeglarstwo jako sport dla wszystkich i od pierwszego roku wspieramy w regatach żeglarstwo młodzieżowe z klasami Optimist i łódkami. Ponownie będziemy gospodarzem mistrzostw Tajlandii Optimist National Championships, które są szczytem wyczynowego żeglarstwa młodzieżowego w tym kraju, aw tym roku odbędzie się pokaz S\V14, łodzi zbudowanej w Tajlandii i zaprojektowanej specjalnie do żeglowania przez osoby niepełnosprawne. Wspólnie z Ocean Marina Yacht Club wspieramy tę inicjatywę Disabled Sailing Thailand i mamy nadzieję dać osobom niepełnosprawnym możliwość żeglowania, a być może w przyszłości szansę konkurowania w Paraolimpiadzie. Wierzymy, że uczynienie tego sportu bardziej dostępnym jest kluczem do rozwoju żeglarstwa w kraju” – skomentował William Gasson, współprzewodniczący Komitetu Organizacyjnego Top of the Gulf Regatta.

Współzałożyciel i gospodarz regat, Ocean Marina Yacht Club jest stałym miejscem regat i jako największy obiekt marin w Azji Południowo-Wschodniej zapewnia wygodną i bezpieczną bazę do organizowania regat tej wielkości i różnorodności. W tym roku spodziewanych jest do 12 klas łodzi, w tym jachty kilowe i wielokadłubowce, jeden projekt Platus rywalizujący o Platu Coronation Cup, seria klas pontonów, Optimists rywalizujące w Thailand Optimist National Championships, a drugi rok z rzędu klasa IOM of łodzie sterowane radiowo.

Zawodnicy pochodzą z tak odległych miejsc, jak Australia, Japonia i Wielka Brytania, by wymienić tylko kilka z ponad 25 krajów, które wezmą udział w tym roku. Odbywające się przed Igrzyskami Azjatyckimi w Dżakarcie w sierpniu wiele krajów wysyła do rywalizacji swoje drużyny narodowe i żeglarzy olimpijskich, w tym Tajlandia, która weźmie udział w regatach pełnych narodowych drużyn żeglarskich w ramach przygotowań do mistrzostw regionalnych.

„Nie możemy się doczekać silnego składu międzynarodowych i tajskich żeglarzy i spodziewamy się w tym roku ponad 200 łodzi i ponad 600 żeglarzy. Jednoprojektowa klasa Platu ma bardzo wysoki poziom talentów żeglarskich, podobnie jak klasy jachtów kilowych i wielokadłubowych, w których uczestniczy wielu żeglarzy z Singapuru, Hongkongu i innych krajów, aby wziąć udział w regatach” – dodał Gasson.

Więcej informacji na temat regat 2018 Top of the Gulf Regatta zaprezentowanych przez Ocean Marina:
Sieć: www.topofthegulfregatta.com.
Facebook: www.facebook.com/szczyt zatoki
Twitter: www.twitter.com/togregatta
YouTube: www.youtube.com/TOGRegata

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/