W tym roku zakazano sprzedaży chodników na Beach Road dla Songkran

Pattaya-

Urzędnicy okręgu i miasta ogłosili, że podczas popularnego festiwalu wody Wan Lai nie będzie sprzedaży indywidualnych chodników na Beach Road. Nie obejmuje to wcześniej zaplanowanych koncertów i sponsorowanych stoisk, które zostały zaplanowane i zatwierdzone z wyprzedzeniem, ponieważ w tym roku w Wan Lai, 19 kwietnia, oczekuje się, że będzie co najmniej piętnaście sponsorowanych i zatwierdzonych stoisk koncertowych i stref rozpryskiwania wody.

Wielu indywidualnych sprzedawców malowało sprayem w najlepszych lokalizacjach na Beach Road słowo Jong po tajsku, co oznacza zarezerwowane w ciągu ostatnich kilku dni. Urzędnicy miejscy przeglądają kamery i nagrania, aby zidentyfikować, kto to zrobił i upewnić się, że nie ustawiają prywatnych stolików i stoisk podczas festiwalu.

Sprzedawcy, którzy zignorują zakaz, zostaną ukarani grzywną w wysokości 2000 bahtów, a ich towary zostaną skonfiskowane podczas ogłoszonego przez przedstawicieli festiwalu. Chociaż historycznie sprzedaż prywatnych towarów na chodnikach zawsze była niezgodna z prawem w Pattaya, nie była ona egzekwowana. Urzędnicy miejscy powiedzieli, że w tym roku w interesie, cytuję, bezpieczeństwa publicznego, będzie on zabroniony i surowo egzekwowany podczas festiwalu, który ma przyciągnąć około 60,000 XNUMX osób, zarówno Tajów, jak i obcokrajowców, do Beach Road w najbardziej ruchliwym dniu roku w mieście.

Beach Road będzie zamknięta w całości od 6:7 do XNUMX:XNUMX w dniu ogłoszonym przez organizatorów festiwalu wraz z połową Central Pattaya Klang.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/