Grupa kierowców motocykli atakuje mężczyznę przed centrum handlowym Avenue (wideo)

Pattaya-

W środowe popołudnie grupa motocyklistów zaatakowała mężczyznę dzierżącego młotek po tym, jak groził kobiecie motocyklistce ze stoiska znajdującego się dokładnie naprzeciwko Mc-Donalds na Second Road przed centrum handlowym Avenue.

Nie jest jasne, co pierwotnie wywołało incydent, jednak osoby postronne poinformowały, że po tym, jak zdenerwowany mężczyzna, którego narodowość jest niejasna, uderzył w motocykl kobiety-kierowcy, pozostali motocykliści taksówkarze stanęli w jej obronie, atakując mężczyznę w biały dzień przed dziesiątki turystów zostawiających go oszołomionego i zakrwawionego na ulicy.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu.

Będziemy podawać dalsze aktualizacje, gdy je otrzymamy.

Pierwsze wideo przedstawia mężczyznę zagrażającego kierowcy, drugie pokazuje następstwa.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/