Grupa kierowców motocykli atakuje mężczyznę przed centrum handlowym Avenue (wideo)

Pattaya-

W środowe popołudnie grupa motocyklistów zaatakowała mężczyznę dzierżącego młotek po tym, jak groził kobiecie motocyklistce ze stoiska znajdującego się dokładnie naprzeciwko Mc-Donalds na Second Road przed centrum handlowym Avenue.

Nie jest jasne, co pierwotnie wywołało incydent, jednak osoby postronne poinformowały, że po tym, jak zdenerwowany mężczyzna, którego narodowość jest niejasna, uderzył w motocykl kobiety-kierowcy, pozostali motocykliści taksówkarze stanęli w jej obronie, atakując mężczyznę w biały dzień przed dziesiątki turystów zostawiających go oszołomionego i zakrwawionego na ulicy.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu.

Będziemy podawać dalsze aktualizacje, gdy je otrzymamy.

Pierwsze wideo przedstawia mężczyznę zagrażającego kierowcy, drugie pokazuje następstwa.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/