Brytyjski turysta wielokrotnie dźgnięty nożem w Pattaya przez 38-letnią tajską dziewczynę?

Pattaya-

Wczoraj wieczorem, we wczesnych godzinach piątkowego wieczoru, 7 kwietnia, niezidentyfikowana obecnie brytyjska turystka została wielokrotnie dźgnięta nożem w lokalnym hotelu w Pattaya przez 38-letnią Tajkę, która powiedziała, że ​​jest jego dziewczyną i obecnie nazywa się ją tylko panią. Waran.

Szczegóły są obecnie nieliczne, jednak mężczyzna wciąż żyje, choć w stanie krytycznym w szpitalu Pattaya Memorial Hospital z wieloma ciężkimi ranami kłutymi i walczy o życie.

Pani Waran wydawała się nie przepraszać na miejscu zdarzenia w hotelu mężczyzny, a funkcjonariusze stwierdzili, że po incydencie uśmiechała się i uśmiechała się ironicznie, i wydawała się zrelaksowana i spokojna, gdy pokazała policji użytą broń, stan pokoju i zakrwawione ubranie mężczyzny. W tej chwili została zatrzymana przez policję w oczekiwaniu na zarzuty. Odmówiła jednak wyjaśnienia, dlaczego próbowała zadźgać mężczyznę na śmierć. Ona również uzyskała pozytywny wynik testu na yabba/met.

Nasze myśli są z dżentelmenem i jego pełnym nadziei wyzdrowieniem. Będziemy dostarczać dalsze aktualizacje, gdy je otrzymamy. Zdjęcia znajdują się poniżej, ostrzegam, że są bardzo graficzne.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOPolicja w Pattaya
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/