Właściciel sklepu ze złotem zirytowany nagabywaniem żony zabija się w sklepie (wideo)

Chonburi-

52-letni właściciel sklepu ze złotem Tem Thong w Chon Buri, pan Montree Thipdee z Sakorn Nakorn, popełnił samobójstwo w piątek na pełnym widoku CCTV i na oczach swojej żony w środku dnia roboczego.

Jak widać na filmie, pan Thipdee kłócił się z żoną o finanse. Wciąż ostrzegał ją, 57-letnią Ladawan Thipdee, że jeśli będzie go męczyła i denerwowała, wolałby się zabić. Jego żona, nie wierząc w jego groźby, nadal dręczyła go i dręczyła go z powodu sytuacji finansowej.

Mając dość kłótni, pan Thipdee zdecydował, że wolałby się zabić, niż dłużej słuchać swojej irytującej żony, i podszedł do szuflady, wyjął swój osobisty pistolet 9mm i zastrzelił się, ginąc od razu.

Po przejrzeniu wideo policja ustaliła, że ​​problem rzeczywiście był samobójstwem. My tutaj, w wiadomościach Pattaya, zachęcamy osoby z irytującymi żonami do znalezienia alternatywnych rozwiązań problemu.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/