Burn Club podczas nalotu na Soi Buakhao, internetowa gwiazda DJ Katoy aresztowana za używanie narkotyków

Pattaya-

Popularny Burn Club na Soi Buakhao został napadnięty o 4 rano we wczesnych godzinach porannych 11 kwietnia, po legalnej godzinie otwarcia o 2 w nocy, a kilku klientów uzyskało pozytywny wynik testu na zażywanie narkotyków.

DJ Katoy, znany również jako Kannikar, lat 24, który ma ponad 200,000 XNUMX obserwujących na Facebooku i pracował w klubie jako DJ, znalazł się wśród sześciu osób, których badania moczu wykazały oznaki zażywania narkotyków.

Podobno przyznała się policji, że trzy dni wcześniej zażyła ketaminę.
Menadżer klubu, Anapat Reung-urai, lat 50, został oskarżony o zbyt późne otwarcie klubu, działanie bez zezwolenia i sprzedaż alkoholu poza ustawowym okresem.
Policja oskarży DJ Katoya i pozostałych pięciu klientów aresztowanych za używanie narkotyków odpowiednimi zarzutami.
Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/