Młody fiński turysta spada z hotelu Pattaya, ciężko ranny

Pattaya-

CHON BURI: Młody Fin został poważnie ranny po upadku z czwartego piętra małego hotelu w nadmorskim mieście Pattaya w środowe popołudnie. Mężczyzna, pan Hautamaki Mikko Veu Samuel, lat 33, został znaleziony na ziemi z obrażeniami głowy i licznymi siniakami w wąskiej szczelinie między hotelem Arya a pobliskim barem piwnym.

Pracownik hotelowej recepcji stwierdził, że pan Samuel zameldował się w hotelu wczoraj, w środę 11-go rano, sam i nie wykazywał żadnych oznak dziwnego zachowania lub pijaństwa, jednak nie wyszedł ze swojego pokoju. Pracownicy stwierdzili, że usłyszeli głośny huk około godziny 3:00 po południu i początkowo myśleli, że eksplodował klimatyzator. Kiedy poszli zbadać sprawę, odkryli rannego pana Samuela w alejce między budynkami. W pokoju pana Samuela nie było wówczas gości ani innych osób.

Ratownicy zabrali pana Samuela do lokalnego szpitala w stabilnym stanie, a policja przeprowadzi z nim wywiad, aby ustalić, co spowodowało upadek i czy był to celowy, czy przypadkowy i czy w grę wchodził alkohol.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/