Dzień pierwszy Songkran: 39 zabitych, 461 rannych

Miejsce wypadku.

Pattaya-

W środę, pierwszego dnia tak zwanych siedmiu niebezpiecznych dni Songkran, zgłoszono łącznie 477 wypadków drogowych, w których zginęło 39 osób i raniono 461 innych, podało Centrum Bezpieczeństwa Drogowego.

Minister turystyki i sportu Weerasak Kowsurat powiedział mediom w ośrodku, że około 40 procent wypadków było spowodowanych jazdą pod wpływem alkoholu. Powiedział, że około 82 procent dotyczy motocykli z długimi, prostymi i głównymi drogami, które są bardziej narażone na wypadki. Minister dodał, że większość wypadków miała miejsce w godzinach od 4:8 do XNUMX:XNUMX.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/