Dzień pierwszy Songkran: 39 zabitych, 461 rannych

Miejsce wypadku.

Pattaya-

W środę, pierwszego dnia tak zwanych siedmiu niebezpiecznych dni Songkran, zgłoszono łącznie 477 wypadków drogowych, w których zginęło 39 osób i raniono 461 innych, podało Centrum Bezpieczeństwa Drogowego.

Minister turystyki i sportu Weerasak Kowsurat powiedział mediom w ośrodku, że około 40 procent wypadków było spowodowanych jazdą pod wpływem alkoholu. Powiedział, że około 82 procent dotyczy motocykli z długimi, prostymi i głównymi drogami, które są bardziej narażone na wypadki. Minister dodał, że większość wypadków miała miejsce w godzinach od 4:8 do XNUMX:XNUMX.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/