W połowie drogi do Songkran Pattayi, główne burze Thunder w ciągu najbliższych trzech dni w Chon Buri/Pattaya

Wtorek i środa Pattaya, aby uzyskać impet nietypowych burz.

Pattaya-

Zaraz zrobi się jeszcze bardziej mokro.

Tajski Departament Meteorologiczny stwierdził, że ulewne deszcze, burze i grad są spodziewane w ciągu najbliższych trzech dni, szczególnie uderzając w obszar Pattaya we wtorek i środę, ale prawdopodobnie oczyściły się przed hałaśliwym Wielkim Finałem i Wan Lai z Songkran w czwartek 19th.

Te nietypowe dla sezonu burze tropikalne zostały spowodowane przez zderzenie z tajlandzkim upałem i niezwykle zimnym systemem wysokiego ciśnienia, który wywodzi się z Chin. W ciągu ostatniego dnia burze uderzały w północno-wschodnią Tajlandię i powoli docierają do okolic Bangkoku i Chon Buri.

Burze już w ciągu ostatniego dnia spowodowały chaos w Surin i Ubon Ratchthani, ponieważ pojawiły się doniesienia o gwałtownych powodziach, a wieśniacy w Surin donieśli o kilku zawalonych budynkach i, według ich słów, o najgorszym gradzie, jaki kiedykolwiek widzieli.

Szczęśliwy Songkran!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/