W połowie drogi do Songkran Pattayi, główne burze Thunder w ciągu najbliższych trzech dni w Chon Buri/Pattaya

Wtorek i środa Pattaya, aby uzyskać impet nietypowych burz.

Pattaya-

Zaraz zrobi się jeszcze bardziej mokro.

Tajski Departament Meteorologiczny stwierdził, że ulewne deszcze, burze i grad są spodziewane w ciągu najbliższych trzech dni, szczególnie uderzając w obszar Pattaya we wtorek i środę, ale prawdopodobnie oczyściły się przed hałaśliwym Wielkim Finałem i Wan Lai z Songkran w czwartek 19th.

Te nietypowe dla sezonu burze tropikalne zostały spowodowane przez zderzenie z tajlandzkim upałem i niezwykle zimnym systemem wysokiego ciśnienia, który wywodzi się z Chin. W ciągu ostatniego dnia burze uderzały w północno-wschodnią Tajlandię i powoli docierają do okolic Bangkoku i Chon Buri.

Burze już w ciągu ostatniego dnia spowodowały chaos w Surin i Ubon Ratchthani, ponieważ pojawiły się doniesienia o gwałtownych powodziach, a wieśniacy w Surin donieśli o kilku zawalonych budynkach i, według ich słów, o najgorszym gradzie, jaki kiedykolwiek widzieli.

Szczęśliwy Songkran!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/