Nikołaj Rybałow przesłuchiwany, nadal odrzuca wszystkie zarzuty dotyczące napadu/napadu na wymianę pieniędzy w Jomtien

Jomtien-

Około godziny 4:00 w dniu 15 kwietnia 2018 r. 34-letni Nikołaj Rybałow, były rosyjski wojskowy i mieszkaniec Pattaya od około roku, pojawił się na komisariacie policji Na Jomtien przed generałem dywizji Chonburi Chalermkiat Srivoran, zastępcą szefa Sztabu, wraz z mjr 2 Chittalem Komonwatthana, Zastępcą Stałego Sekretarza, gen. dyw. Thitwat Suriyothai Vice Chonburi i policja.

Pan Rybalov, jak omówiliśmy w poprzednich artykułach i pokazaliśmy na nagraniu, odmawia współpracy z władzami lub tłumaczami i odmawia mówienia o incydencie, w którym mężczyzna, podejrzany o to, że jest panem Rybałowem, brutalnie zaatakował 30-letnią panią Sunee Kaewyu kiedy przyjeżdżała do pracy z prawie milionem bahtów w torbie w kantorze znajdującym się naprzeciwko hotelu Ambassador w Jomtien.

Na nagraniu można zobaczyć, jak podejrzana kilkanaście razy brutalnie uderza panią Kaewyu nieprowokowaną w twarz, powodując obrażenia twarzy i możliwe trwałe uszkodzenie jej prawego oka. Następnie wziął torbę i uciekł na motocyklu zarejestrowanym na Nikołaja Rybałowa. Motocykl został odnaleziony w rezydencji na osiedlu Dusit Lake 2, również wynajmowanym na nazwisko Nikolay Rybalov. Jednak go tam nie było. Następnie policja ogłosiła wezwanie z jego nazwiskiem w ogólnokrajowym alarmie. Dodatkowo, nagranie z CCTV wyraźnie pokazało jego tatuaże, w tym widoczny rosyjski wojskowy tatuaż na jego ramieniu, który dokładnie pasuje do ramienia pana Rybałowa.

Nikołaj Rybałow został schwytany na lotnisku Suvarnabhumi kilka minut przed odlotem z kraju do Moskwy z żoną. Miał przy sobie dokładnie taką samą czarną torbę z kantoru, która była wyraźnie oznaczona jako własność CX. Jego rosyjska żona, której nazwisko nie zostało ujawnione mediom, ale na zdjęciu poniżej, również twierdzi, że są niewinni, mimo że spieniężyli 670,000 XNUMX bahtów w kantorze na lotnisku na kilka minut przed lotem.

Dodatkowo, co budzi dalsze podejrzenia, zarówno pan Rybalov, jak i jego żona są bezrobotni i nie mają źródła dochodu ani wyjaśnienia, dlaczego pojazdy do ucieczki, tatuaże pana Rybałowa, torba wymiany walut i oznaczone banknoty w ich posiadaniu pasują do siebie do dowodów.

Pan Rybalov nadal zaprzecza wszelkim zarzutom, pomimo przytłaczających dowodów przeciwnych i odmówił odpowiedzi na jakiekolwiek pytania. Nie ma w tej chwili prawnika ani alibi ani obrony. Odmawia nawet podstawowej uprzejmości i jest zmuszany do każdego wystąpienia. Odmówił pomocy ambasady rosyjskiej. Jego żona nie została w tej chwili zatrzymana, ale przebywa w kraju podczas nadchodzącej rekonstrukcji i procesu. Oczekuje się, że w najbliższych dniach pani Kaewyu spotka się twarzą w twarz z panem Rybalovem, aby przyznał się do przestępstwa.

Właścicielka kantoru, panna Chatchanajai Yayangkul, lat 33, przyniosła kosz kwiatów na posterunek Na Jomtien, aby podziękować policji za ciężką pracę w szybkim doprowadzeniu podejrzanego do wymiaru sprawiedliwości w mniej niż dziesięć godzin.

Odkryliśmy również, że pan Rybalov ma silną obecność w mediach społecznościowych i ma własną córkę. Oto jego konto na Instagramie, które daje obraz jego życia przed napadem. https://www.instagram.com/mikola_828/

 

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/