Algierczyk aresztowany za kradzież 60,000 XNUMX bahtów od turysty z Korei Południowej

Naklua-

53-letni Mouloud Sadat został aresztowany w piątek wieczorem idąc ulicą w Naklua za kradzież i oskarżony o kradzież gotówki i kosztowności od południowokoreańskiego turysty w pobliskiej restauracji.

44-letni Lee Seung-Chul jadł kolację w restauracji i zostawił swoją torbę Prady z około 60,000 XNUMX bahtów gotówki i kosztownościami na oparciu krzesła. Kiedy poszedł do toalety (podobnie jak niedawna sprawa australijskiego obywatela aresztowanego za to samo tego samego dnia), pan Sadat wziął torbę i wyszedł. Pan Sadat właśnie skończył mały posiłek w pobliżu i szybko uciekł z restauracji.

Kiedy pan Seung-Chul wrócił z toalety, natychmiast wezwał policję, która odpowiedziała w ciągu kilku minut. Policja kierowana przez kapitana Apichaia Krobpheta, szefa policji w Pattaya, zbadała nagranie z kamery CCtv z restauracji i szybko uzyskała identyfikację wizualną podejrzanego. Ku ich radości i szczęściu, jadąc z restauracji na posterunek policji, aby spróbować wyśledzić ofiarę, zauważyli ją idącą drogą z torbą.

Pan Sadat przyznał się do kradzieży, ale twierdzi, że po raz pierwszy zrobił coś takiego i nie myślał jasno. Jest przetrzymywany na posterunku policji w Pattaya.

Morał z tej historii: nie zostawiaj swoich toreb bez opieki na wakacjach.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/