Australian National aresztowany za kradzież na Walking Street

Australijski obywatel, Oliver Niyonsaba, 21 lat, został aresztowany w sobotę wieczorem w lokalu rozrywkowym na Walking Street po tym, jak rzekomo ukradł cenne przedmioty z torby Tajki, kiedy ta poszła do toalety.

Thannayalak Nasuhai, lat 40, spędzała wieczór z przyjaciółmi w klubie na żywo na Walking Street, kiedy poszła do łazienki, zostawiając na stole torbę z kilkoma cennymi rzeczami, które nie zostały wymienione przez policję.

Pan Niyonsaba, widząc, jak opuszcza torbę, szybko podszedł do stołu i przeszukał torbę, również widzianą w telewizji CC, wyjmując kilka przedmiotów i chowając je do kieszeni. Jej przyjaciółka, której pan Niyonsaba nie zauważył tańczącej w pobliżu, zauważyła kradzież i zaalarmowała obsługę lokalu.

Personel przetrzymywał pana Niyonsabę, mimo że próbował uciec, dopóki nie przyjechała policja turystyczna i go aresztowała. Pan Niyonsaba twierdzi na policji, że myślał, że torba jest jego, ponieważ był trochę pod wpływem alkoholu.

Policja złoży zarzuty kradzieży. Pan Niyonsaba jest obecnie przetrzymywany na posterunku policji w Pattaya.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/