Tulip Hotel napadnięty przez władze Pattaya na imprezy erotyczne?

Aresztowano 42 cudzoziemców, wielu pracowników

O 11:30 21 kwietnia, w sobotni wieczór, pan Naris Niwapantawong, szeryf dystryktu Banglamung, Chonburi, otrzymał skargę, że Tulip House Hotel w South Pattaya zorganizował weekendową imprezę grupową.

Nalot i śledztwo koordynował Pol.Lt. Abhisit. gen. dyw. Piyapong Charoenpong, policja turystyczna, imigracja i thWojsko razem w celu zbadania hotelu.


Hotel położony jest w centrum Pattaya, ma 4 piętra i 30 pokoi. Parter podzielony jest na 3 strefy lub sale konferencyjne. Ostatnia strefa została zaaranżowana jako sala imprezowa. 

 Kiedy urzędnicy i policja przybyli ku zaskoczeniu personelu hotelowego i zebrali się w sali konferencyjnej, znaleźli wiele kobiet i mężczyzn z różnych krajów w różnych aktach seksualnych, w tym ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Chin, Malezji, Singapuru, Niemiec, Tajlandii, Kambodża, Indie i Ukraina z 14 kobietami i 28 mężczyznami, nagimi, niektórzy wyrażają homoseksualizm. 


Oficer przejął kontrolę nad sytuacją.


Najpierw przeszukali to miejsce i znaleźli żel, lubrykant, środek seksualny, urządzenie do stymulacji seksualnej i zużyte prezerwatywy wyrzucone na śmietnik. Urzędnicy zachowali to jako dowód. Urzędnicy spotkali się również z 53-letnim Shengiem Liao Yangiem z Chin, działającym jako właściciel tego hotelu.


Naris Nilipawong, szeryf dystryktu Banglamung, ujawnił, że aresztowania były spowodowane skargą, że strona organizowała imprezy erotyczne dla tych, którzy lubią seks i imprezy swingersów. Impreza była reklamowana na prywatnej stronie internetowej. Aby wziąć udział w wydarzeniu, uczestnicy musieli zarejestrować się przez stronę internetową i obowiązywała zasada, że ​​uczestnikami imprezy musi być para płci męskiej i żeńskiej. Koszt za noc wyniósł 1,500 bahtów na osobę.


Władze postawiły właścicielowi hotelu następujące zarzuty prawne:


1. Działalność hotelarska prowadzona jest bez zezwolenia, ponieważ nie posiadała odpowiednich zezwoleń.


2. Impreza swingersów narusza tajlandzkie przepisy dotyczące nieprzyzwoitości i przyzwoitości w mieście, w którym panują dobre, uczciwe wartości społeczne, takie jak Pattaya.


3. Prawdopodobnie zostaną również wniesione oskarżenia o prostytucję.

Każdy uczestnik został aresztowany i jest obecnie przetrzymywany na posterunku policji w Pattaya. Aresztowano również właściciela i kierownika hotelu.

Będziemy dostarczać więcej aktualizacji, gdy je otrzymamy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/