Pattaya Bar „The Street” został zamknięty przez pięć lat po Gun, znaleziono narkotyki

Pattaya-

South Pattaya Bar „The Street” został zamknięty na pięć lat przez tajlandzkich urzędników po tym, jak odkryli patrona, Thanaponga Thanomkai, 24 lata, z pistoletem 9 mm.

Innych patronów znaleziono również z e-papierosami i materiałami Vaping, które są niezgodne z prawem w Tajlandii, lek Ketamina

Spośród ośmiu klientów, sześciu miało pozytywny wynik testu na zażywanie narkotyków.

Urzędnicy i policja Pattaya wtargnęli do baru po tym, jak otrzymali napiwek od zaniepokojonego obywatela o 2:30 rano we wtorek rano.

Dodatkowo bar nie miał licencji (ponieważ jej nie ma), aby być otwarty po godzinie 2:00 na sprzedaż alkoholu.

Bar został zamknięty na pięć lat, a wszyscy, którzy mieli pozytywny wynik testu na obecność narkotyków wraz z właścicielem, zostali aresztowani w oczekiwaniu na zarzuty.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/