Pedofil z USA przyłapany przed kamerą narażania się przed grupą dzieci w świątyni (wideo)

Pai-

Kamery nadzoru przed świątynią w Tajlandii uchwyciły niepokojącą scenę we wtorek wieczorem po tym, jak amerykański pedofil zaczął się odsłaniać i chwytać dzieci.

Zidentyfikowany jako 65-letni Michael Stillinger, zboczeniec z Portland w stanie Oregon, został pokazany w filmie zbliżającym się do grupy dzieci w wieku od dwóch do dziewięciu lat w Pai w Tajlandii.

Mężczyzna nawet porwał i przytulił małą dziewczynkę, którą na szczęście odciągnęła jej przyjaciółka.

Stillinger następnie zrzucił spodnie, aby odsłonić penisa, wykrzykując słowa "Kocham cię" do dzieci.

Miejscowy mieszkaniec emigrantów, Tom Baroni, podobno podjął działania i zadzwonił na policję po przesłuchaniu terroryzowanych dzieci, gdy wracały do ​​domu u jego sąsiadów. Baroni, który pochodzi ze Szwecji, mówi, że Stillinger twierdził, że mieszka w Indiach i prowadzi tam sierociniec.

Miejscowa policja aresztowała pana Stillingera wkrótce po incydencie i skardze pana Baroniego, a na posterunku policji kazano mu zapłacić grzywnę w wysokości 500 bahtów tajlandzkich za „publiczna nagość”i kolejne 500 bahtów za „publiczne upijanie się prowadzące do zakłócania porządku”. Pan Stillinger twierdził na policji, że był bardzo pijany, stracił przytomność i nie był świadomy swojego zachowania.

Jednak oczywiście to jeszcze nie koniec, ponieważ policja nie widziała jeszcze materiału z kamer CCTV ze świątyni.

Podczas gdy Stillinger został zwolniony tej nocy, został ponownie aresztowany w ciągu kilku godzin, wkrótce po tym, jak śledczy przejrzeli nagranie z kamery bezpieczeństwa i zobaczyli, co kombinuje.

Policja zajmuje się teraz deportacją i umieszczeniem na czarnej liście sexpata za bycie „niebezpieczeństwo dla dzieci”. Powiadomili także FBI w Ameryce.

„Policja zbadała sprawę Michaela Stillingera, lat 65, obywatela amerykańskiego, który był nagi z dziećmi i próbował wykonać z dziećmi sprośny akt”. Generał dywizji policji w Pai Bandit Tungkasan był cytowany w lokalnych wiadomościach.

„Policja w Pai aresztowała podejrzanego, został ukarany grzywną i zwolniony. CCTV została ponownie sprawdzona po skargach obywateli i uznaliśmy tę osobę za bardzo niebezpieczną i nie jest właściwe, aby została w Tajlandii.” Pan Tungkasan dalej stwierdził.

„Istnieje ryzyko, że popełni przestępstwa przeciwko dzieciom w Tajlandii. Podejrzany został złapany i wysłany do prowincjonalnego departamentu policji w Chiang Mai w celu postawienia mu zarzutów w Królestwie Tajlandii. Policja będzie również kontynuować postępowanie w celu wpisania go na czarną listę, aby nie mógł wjechać do Tajlandii. Będziemy nadal wypychać go z Tajlandii”. Tym stwierdzeniem pan Tunkasan zakończył swoje oświadczenie.

W wiadomościach The Pattaya ostrzegamy, że poniższe obrazy i wideo mogą być niepokojące dla niektórych czytelników.

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁONastępny rekin
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/