WSZYSTKIE łodzie w Pattaya od 1 maja 2018 r. muszą odbierać i oddawać przy molo Bali Hai.

Pattaya-

We wtorek, 24 kwietnia, spotkanie w ratuszu, w którym wzięli udział urzędnicy miasta Pattaya, policja, policja turystyczna, wojsko i urzędnicy rządowi wydali dekret, że wszystkie łodzie, prywatne i publiczne w Pattaya, muszą teraz odbierać i zabierać na molo Bali Hai znajduje się w pobliżu Walking Street od 1 maja.

Obejmuje to wszystkie chińskie grupy wycieczkowe, które zostały przywiezione i przywiezione, operatorów paralotniowych, ludzi przywożących prywatnych turystów na wyspy itp. Nie obejmuje to jednak operatorów skuterów wodnych, ponieważ nie są oni prywatną łodzią.

Urzędnicy twierdzą, że nieprzestrzeganie przepisów spowoduje skonfiskowanie łodzi, a także potencjalny karę więzienia i grzywny.

Według urzędników poprawi to poranne spacery i jogging dla turystów i mieszkańców oraz poprawi ogólny widok na morze w Pattaya.

Mieszkańcy od dłuższego czasu o to proszą i jeśli będzie to egzekwowane, lokalna społeczność będzie bardzo zadowolona.

Będziemy dostarczać dalsze aktualizacje.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/