Odurzeni zagraniczni turyści atakują policję turystyczną, wybija ząb wolontariusza, aresztowany na Walking Street

Pattaya-

Pan Mervyn Michael, lat 58, którego narodowość jest niejasna, został aresztowany wczesnym rankiem w piątek na Walking Street za napaść i kradzież, kiedy odmówił zapłaty rachunku w barze gogo.

Pan Michael był w popularnym gogo na Walking Street i miał coś, co określano jako małą kartę kilkuset bahtów, kiedy próbował wyjść bez płacenia. Ochroniarze gogo próbowali zmusić go do zapłaty, ale stał się agresywny i zły i wezwali policję turystyczną. Policja turystyczna przywiozła pana Mervyna do punktu kontrolnego, ale szybko odkryła, że ​​był tak pijany, że ledwo mógł mówić.

Policja turystyczna kilka razy próbowała nakłonić pana Michaela do zapłaty, ale ten odmówił i próbował uciec. Podczas konfrontacji z wolontariuszem policji turystycznej z Rosji, panem Wiaczesławem Czerepanowem, rzekomo zaatakował pana Czerepanowa, wybijając mu jeden z przednich zębów. Policjanci w punkcie kontrolnym powalili agresywnego i niechętnego do współpracy pana Michaela na ziemię, zakuli go w kajdanki i zabrali na komisariat.

Pan Michael nadal odmawia współpracy i mówi się, że nie ma przy sobie żadnego źródła funduszy. Teraz grozi mu kilkaset bahtów, potencjalny dwuletni wyrok w tajskim więzieniu i wysoka grzywna. Jest przetrzymywany w areszcie w Tajlandii, gdzie odbywa się proces.

Lekcja dnia: Płać rachunki, nie atakuj policji.

ŹRÓDŁOWiadomości Siamchon
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/