Mężczyzna robi kał na podłodze zamkniętego baru, właściciel prosi o pomoc. Znasz tego mężczyznę? Udział.

Pattaya-

Właściciel popularnego Kiss Beer Bar, naprzeciwko Central Festival Mall na drugiej drodze w Pattaya, szuka pomocy w zidentyfikowaniu TEGO mężczyzny.

Ten mężczyzna przyszedł tuż przed 9:30 rano w czwartek 25 kwietnia do swojego baru i przed kamerą załatwił się publicznie na podłodze baru, a następnie wyszedł. Bar był wówczas zamknięty. Jednak mężczyzna prawdopodobnie nie spodziewał się, że kamery CCTV się kręcą i że właściciel trafi do lokalnych mediów.

Jeśli rozpoznajesz tego człowieka, udaj się do Kiss Bar i skontaktuj się z personelem dyżurnym lub zgłoś go na Soi 9 na posterunku policji w Pattaya.

Udostępnij ten artykuł.

Więcej informacji podamy, gdy otrzymamy je w Pattaya News.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/