Mężczyzna robi kał na podłodze zamkniętego baru, właściciel prosi o pomoc. Znasz tego mężczyznę? Udział.

Pattaya-

Właściciel popularnego Kiss Beer Bar, naprzeciwko Central Festival Mall na drugiej drodze w Pattaya, szuka pomocy w zidentyfikowaniu TEGO mężczyzny.

Ten mężczyzna przyszedł tuż przed 9:30 rano w czwartek 25 kwietnia do swojego baru i przed kamerą załatwił się publicznie na podłodze baru, a następnie wyszedł. Bar był wówczas zamknięty. Jednak mężczyzna prawdopodobnie nie spodziewał się, że kamery CCTV się kręcą i że właściciel trafi do lokalnych mediów.

Jeśli rozpoznajesz tego człowieka, udaj się do Kiss Bar i skontaktuj się z personelem dyżurnym lub zgłoś go na Soi 9 na posterunku policji w Pattaya.

Udostępnij ten artykuł.

Więcej informacji podamy, gdy otrzymamy je w Pattaya News.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/