Thierry Peronon, asystent francuskiej policji, twierdzi, że nie jest winny e-maili z pogróżkami.

Pattaya-

Thierry Peronon, oskarżony asystent policji w Pattaya Police, wystąpił w wielu mediach i stwierdził, że nie jest winny pisania e-maili z pogróżkami i że adres e-mail, mimo że ma jego nazwisko i historię oficjalnej korespondencji w przeszłości nie był jego i oszustem. W ciągu ostatnich kilku miesięcy pan Peronon kilkakrotnie publikował wiadomości, najpierw rzekomo grożąc redaktorowi Khaosod English News, a ostatnio rzekomo próbując wyłudzić telewizję Pattaya i lokalną osobowość Danny'ego Maca z nagranego na youtube wideo, w którym taksówkarz został sfotografowany na kamerze, próbując podnieść cenę za przejazd.

Pan Peronon twierdzi w wywiadzie dla lokalnych mediów i Fabolous 103FM, że jest jedynie wolontariuszem, nieopłacanym tłumaczem policji dla obywateli francuskich i, jak sam mówi, ostatnio przebywa na urlopie. Jednak wideo tak niedawne, jak nalot na hotel Tulip Hotel w zeszłym tygodniu, pokazało pana Peronona w tle wraz z wieloma innymi niedawnymi przystankami i nalotami.

Policja twierdzi, że prowadzi dochodzenie w sprawie zarzutów i konta bankowego oraz tajlandzkiego nazwiska w e-mailu wysłanym do pana Danny'ego Maca. Oświadczyli również, że pan Peronon był na urlopie i powitają go z powrotem, ponieważ był wybitnym wolontariuszem.

Pan Peronon mówi, że skupia się na swoich hobby związanych z wyścigami, a jego wizerunek został niesprawiedliwie nadszarpnięty przez ostatnie przypadki. Stwierdził, że zadzwonił do redaktora Khaosod English i poprosił o usunięcie artykułu, ale nie było jasne, dlaczego tłumacz dzwoni do oficjalnej sprawy policji. Twierdzi, że nie jest w żaden sposób powiązany ze sprawą Danny Mac. Twierdzi również, że nigdy nie groził redaktorowi Khaosod English i jedynie grzecznie poprosił o jego usunięcie.

Będziemy dostarczać dalsze aktualizacje.

ŹRÓDŁOFantastyczny 103FM
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/