Kasjer zaatakował nożem w Pattaya Bar przez pracownika przed otwarciem (wideo)

Pattaya-

Kasjer w barze znajdującym się w Central Pattaya niedaleko Soi Bongkot został zaatakowany w poniedziałek rano przez członka jej personelu po sporze dotyczącym polityki barowej.

Około godziny 11:00 w barze kasjer Kanokkan Deethong-Orn, lat 41, udzielał instrukcji 29-letniemu Pikunthong Chaisen wraz z innymi członkami personelu. W przeciwieństwie do innych wczesnych doniesień medialnych Pattaya News potwierdziła, że ​​​​żadni klienci ani obcokrajowcy nie byli obecni, ponieważ bar nie jest otwarty do godziny 1:00. Żaden turysta nigdy nie był zagrożony, a incydent nie był publiczny.

Według kasjera i na podstawie nagrań z telewizji przemysłowej, pani Chaisen była coraz bardziej poruszona po debacie na temat polityki i chwyciła miotłę, by bez ostrzeżenia zaatakować panią Deethong-Orn. Pani Deethong-Orn zdołała rozbroić panią Chaisen po krótkiej walce przy kasie. W tym momencie sytuacja uległa eskalacji.

Pani Chaisen chwyciła nóż używany do krojenia limonek w pobliżu i użyła go, by zaatakować panią Deethong-Orn, powodując kilka ran na jej ramieniu, gdy pani Deethong-Orn próbowała się bronić.

Innym pracownikom w barze udało się wyrwać nóż, po czym pani Chaisen zamknęła się w łazience, gdy personel i kasjer wezwali policję.

Policja przybyła szybko i zdołała przekonać panią Chaisen, by wyszła z łazienki i poszła z nimi na posterunek policji, gdzie jest przetrzymywana za napaść i potencjalne dalsze oskarżenia.

Pani Deethong-Orn została zabrana do szpitala z powodu ran, a później odwiedzi komisariat policji, aby złożyć pełne zeznanie w sprawie niezapowiedzianego brutalnego ataku.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/