Szczegóły dotyczące podejrzenia samobójstwa obywatela Wielkiej Brytanii, który „skoczył” z mieszkania.

Pattaya-

Pan John Toms, 68 lat, z Anglii na zdjęciu powyżej w szczęśliwszych czasach, podejrzewa się, że zabił się na początku tego tygodnia, kiedy rzekomo skoczył z balkonu na ziemię ze swojego mieszkania na 18. piętrze w Pattaya.

Pan Toms finalizował rozwód ze swoją byłą żoną i pracował nad umową z byłym partnerem Thanyaporn, lat 55, który znalazł nowego i młodszego chłopaka. W dniu tragedii złożył ostatnie dokumenty rozwodowe w sądzie w Pattaya. Przyjaciele pana Tomsa twierdzą, że rozwód był daleki od polubownego i wprowadził pana Tomsa w głęboki stan depresji i gniewu.

Po złożeniu dokumentów rozwodowych wrócił do domu ze swoją obecną dziewczyną Narithą Daosri, lat 49, zanim usiadł na swoim balkonie w bloku mieszkalnym Lumpini Ville Naklua. Pani Daosri stwierdziła, że ​​wydawał się odległy i niedostępny, i odmówiła opuszczenia balkonu i siedziała tam godzinami, cytuję, wpatrując się w przestrzeń.

Naritha powiedziała ok. godz. O 1:00 poszła go sprawdzić i z przerażeniem odkryła, że ​​nie ma go na balkonie. Spojrzała przez barierkę i, jak stwierdziła, ku jej szokowi zobaczyła, że ​​leży na ziemi osiemnaście pięter niżej, obok basenu.

Przybyli funkcjonariusze i znaleźli go w „kałuży krwi”. Został uznany za zmarłego na miejscu zbrodni.

Policja będzie prowadzić dalsze śledztwo, ale uważam, że popełnił samobójstwo z powodu depresji po ostatnim rozwodzie. Pozostawił nastoletnią córkę swojej byłej żony Tajki.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/