Pattaya Seafood Festival 2018 rozpoczyna się od 4 maja do 8 maja, zakaz sprzedaży niezależnych sprzedawców

Pattaya-

Coroczny i popularny festiwal owoców morza jest organizowany wspólnie przez Prowincjonalną Organizację Administracyjną Chon Buri, Pattaya City, Urząd Turystyki Tajlandii i Pattaya Tourism Business Operators Association.

Ponad 200 stoisk z restauracji serwujących owoce morza w Pattaya i okolicach będzie znajdować się na Beach Road, głównie od Central Road w kierunku Soi 3. Będą one rozdawać swoją taryfę przy akompaniamencie muzycznych występów popularnych tajskich zespołów.

Dziesiątki namiotów i stanowisk do gotowania zostały ustawione na drogach przy plaży dla spodziewanych tysięcy obywateli Tajlandii i turystów, którzy mogliby odwiedzić Festiwal. Kilka popularnych tajskich zespołów wystąpi również w różnych miejscach w mieście.

W tym roku na Beach Road można zauważyć wiele znaków ostrzegających niezależnych sprzedawców, którzy nie zapłacili za stoisko, które w tym roku sprzedają na własną rękę (takich jak niezależni sprzedawcy krabów i krewetek, których można znaleźć na plaży przez cały rok). zabroniony. Policja i urzędnicy miejscy ostrzegli, że będą ściśle egzekwować tę zasadę i patrolować teren festiwalu, aby upewnić się, że tak się nie stanie.

 

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/