Amerykanin oskarżony o handel seksualny za stronę internetową dotyczącą wycieczek seksualnych na granicy birmańskiej i tajlandzkiej

Kenneth Viggo Albertsen ze Stanów Zjednoczonych został aresztowany za prowadzenie strony na Facebooku i strony internetowej „Birmańskie pisklęta graniczne do wynajęcia”

Tajlandia-

Policja poinformowała we wtorek, że Amerykanin został aresztowany podczas operacji użądlenia za rzekome prowadzenie internetowego burdelu, który łączy mężczyzn w północnej Tajlandii z prostytutkami z Myanmaru po drugiej stronie granicy.

Policja poinformowała, że ​​Kenneth Viggo Albertsen, 66-latek mieszkający w prowincji Chiang Rai na wizie emerytalnej, stoi za stroną internetową i stroną na Facebooku o nazwie „Birmańskie pisklęta z granicy do wynajęcia”, które sprzedawały seks z birmańskimi kobietami za 6,500 bahtów (200 USD). .

Firma sprowadzała kobiety na spotkanie z klientami po tajlandzkiej stronie granicy w Mae Sai, a także oferowała „prowadzenie” mężczyzn do Myanmaru w celach seksualnych, podała policja.

– Działa od co najmniej 10 lat – powiedział pułkownik Jirabhob Bhuridej, zastępca dowódcy tajlandzkiej policji zwalczającej przestępczość.

Policja poinformowała, że ​​Albertsen został aresztowany po tym, jak zorganizował dwóm kobietom z Myanmaru, w wieku 25 i 18 lat, wjazd do Tajlandii i spotkanie z tajnymi funkcjonariuszami, którzy podawali się za klientów w hotelu w Mae Sai.

On i dwie prostytutki oraz inna kobieta z Birmy, która rzekomo pomogła w zorganizowaniu spotkania, zostali oskarżeni o prostytucję, za co grozi do 10 lat więzienia. Ponadto władze amerykańskie są nim zainteresowane i stoją w obliczu potencjalnych zarzutów o handel seksualny.

Kobiety z Myanmaru od dawna są ofiarami handlu seksualnego w Tajlandii, podczas gdy organizacje praw człowieka wyrażają obawy, że biedny kraj może być kolejnym przystankiem dla turystów seksualnych, ponieważ otwiera się po latach izolacji.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/