Policja przeprowadza nalot na wynajętą ​​willę na wzgórzu Pratamnak, znajduje narkotyki i aresztuje siedmiu nastolatków

Pattaya-

Policja twierdzi, że siedmiu nastolatków uzyskało pozytywny wynik testu na zażywanie narkotyków po tym, jak we wtorek we wtorek funkcjonariusze weszli na imprezę w wynajętym luksusowym domu w Pattaya.

Szef policji w Pattaya, Pol Col Apichai Krobphet, poprowadził nalot na dom w Majestic Residence Pool Villa Pattaya na górze Khao Phra Tamnak o godzinie 12.10 we wtorek. Stwierdzili, że nalot miał miejsce z powodu anonimowej wiadomości o imprezie, a także skarg sąsiadów na głośną muzykę i zakłócenia hałasu w zwykle cichej społeczności.

Policja znalazła 15 nastoletnich chłopców i dziewcząt pijących przy basenie przy głośnej muzyce.

Policja twierdzi, że znalazła na podłodze sześć pigułek metamfetaminy i małą torebkę ketaminy, a później u siedmiu nastolatków wynik badania na obecność narkotyków był pozytywny.

Siedmiu nastolatków z pozytywnym wynikiem testu na obecność narkotyków zostało aresztowanych. Pozostali nastolatkowie zostali zwróceni rodzicom. Aresztowani nastolatkowie zostaną przesłuchani w celu ustalenia, kto był odpowiedzialny za narkotyki i skąd zostały zakupione.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/