Turysta z Kuwejtu zaatakował bar piwny na Soi 7 z bilardem?

Pattaya-

We wczesnych godzinach porannych w sobotę, 19 maja, 30-letnia turystka z Kuwejtu, Abulla Kha Salenesi, została zaatakowana przez 28-letnią dziewczynę z baru Rotsukhon w popularnym barze piwnym przy Soi 7 w Pattaya.

Policja została wezwana na miejsce przez bezimiennego przyjaciela Abulli po tym, jak został zaatakowany. Kiedy przybyli, znaleźli bardzo pijanego i zakrwawionego Abullę oraz bardzo wściekłego Rotsukhona. Dodatkowo na podłodze był zepsuty kij bilardowy.

Policja przeprowadziła wywiady z obiema stronami, które miały bardzo różne historie na temat tego, co się stało.

Rotsukhon twierdzi, że dwaj mężczyźni, którzy byli mocno pod wpływem alkoholu, weszli i odmówili zamówienia drinka oraz zaczęli obmacywać i chwytać dziewczyny w barze. Kilka razy poproszono je o zamówienie drinka lub o odejście i odmówiono, kontynuując próby obmacywania dziewcząt i stając się werbalnie agresywnymi. Stwierdziła, że ​​czuła się zaniepokojona bezpieczeństwem personelu i użyła kija bilardowego, by zaatakować Abullę.

Jednak obaj Kuwejtcy opowiadają zupełnie inną historię. Przyznają, że byli mocno pod wpływem alkoholu i że wracają do domu. Stwierdzili, że personel baru chwycił ich za ramiona i próbował agresywnie wciągnąć ich do baru i odmówił puszczenia ich ramion. Abulla stwierdził, że stracił panowanie nad sobą i przysiągł dziewczynom, że pozwolą mu odejść. W tym momencie powiedział, że obraziła ją przekleństwo i zaatakował go kijem bilardowym.

Policja w Pattaya będzie badać nagranie z telewizji przemysłowej i podejmie decyzję o tym, jakie zarzuty wnieść na podstawie tego, która historia jest prawdziwa. Będziemy dostarczać dalsze aktualizacje, gdy je otrzymamy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/