Taksówkarz ukarany grzywną, przeprasza za kopnięcie w głowę niemieckiego turysty, który próbował odblokować swój rower i uniknąć mandatu

Pattaya-

48-letni Sunthorn Saenkham, na zdjęciu powyżej, został ukarany grzywną w wysokości 1000 bahtów i publicznie przeprosiny za kopnięcie niemieckiego turysty, Andreasa Bruera, w głowę w pobliżu posterunku policji na Beach Road.

Pan Bruer zablokował swój motocykl i kazano mu udać się na posterunek policji, kiedy według policji pułkownik Apichai Krobphet, szef policji w Pattaya, zaczął stawiać opór i odmówił wyjazdu. Jak pokazuje poniższy film, w tym momencie próbował zdjąć zacisk i odejść, gdy Saenkham kopnął go w głowę. Pan Bruer zablokował swój rower i został skonfiskowany, ponieważ Pan Bruer nie ma legalnego prawa jazdy na motocykl, zgodnie z nowymi przepisami, o których pisaliśmy wcześniej.

Policja w Pattaya twierdzi, że turysta był bardzo niegrzeczny, agresywny i nie chciał ich słuchać i twierdził, że jest bardzo ważny w swoim kraju. Oświadczyli jednak również, że pan Saenkham nie powinien był brać sprawy w swoje ręce i mogli spokojnie załatwić sytuację.

Pan Bruer został oskarżony o brak prawa jazdy na motocykl, ukarany grzywną, a jego rower został skonfiskowany.

Pan Saenkham stwierdził, że był obrażony przez turystę poniżającego policję i Tajów oraz próbującego lekceważyć tajskie prawo i dlatego podjął działania.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/