Kierownicy postoju taksówek motocyklowych zadzwonili na spotkanie z urzędnikami Pattaya w związku z niedawnym atakiem turystycznym

Pattaya-

Jak informowaliśmy wcześniej, taksówkarze motocyklowi w Pattaya ponownie pojawili się ostatnio w wiadomościach po ataku na niemieckiego turystę, Andreasa Bauera, po tym, jak próbował zdjąć zacisk z zajętego motocykla, ponieważ nie miał prawa jazdy, co sam opisał , jako moment paniki.

W niedzielę 20-go, około godziny 3:00, szef każdego postoju taksówek motocyklowych w Pattaya (każdy postój ma opiekuna) został wezwany do Alcazar na Second Road na spotkanie z czołowymi urzędnikami tajlandzkimi.

Obecni byli urzędnicy Departamentu Transportu Lądowego, wojskowi oraz przedstawiciele okręgu Bang Lamung.

Taksówkarzom motocyklowym powiedziano, że pomimo reorganizacji, wielokrotnych szkoleń, apeli o pomoc i ponownej certyfikacji dla wszystkich kierowców, że nadal źle się zachowują. Przypomniano nadzorcom, że kierowcy motocykli byli „twarzą Pattayi” dla wielu turystów i społeczności, a akcja jednego złego kierowcy zniszczyła reputację całego miasta i wszystkich kierowców motocykli.

Ich przesłanie było bardzo jasne dla kierowców: bądź uczciwy, pobieraj spójne i rozsądne ceny zgodnie z tajskim prawem i nie angażuj się w spory między turystami a właścicielami firm, zamiast tego zadzwoń na policję, aby zajęła się sytuacją. Czasy, kiedy motocykliści pomagali być „wzmocnieniem” dla pijanych lub problematycznych klientów, już dawno minęły, o czym poinformowano przełożonych. Wspomniano i przyznano, że w niedawnej sytuacji niemiecki turysta był rzeczywiście bardzo niegrzeczny wobec Tajlandii i Tajów i próbował oprzeć się aresztowaniu, jednak była to sytuacja, w której policja zajmowała się kierowcami NOT motocykli.

Więcej szczegółów podamy, gdy je otrzymamy.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/