Lokatorzy zdemolowali mieszkanie za 10 milionów bahtów i zniknęli bez śladu

Pattaya-

Powyżej znajdują się przerażające zdjęcia opublikowane na Facebooku przez użytkownika Jindaporn Ao Amama, uznanego przyjaciela właściciela, który chciał, aby stało się to wirusowe.

Twierdzi, że właściciel wynajął to mieszkanie, o którym mówi się, że jest warte 10 milionów bahtów, cudzoziemce z dwiema córkami za 30,000 XNUMX bahtów miesięcznie. Wynajmowali mieszkanie na mniej więcej dwa lata i zawsze byli na czas z czynszem i według innych najemców cicho.

Jednak ostatnio wszelki kontakt ustał, a czeki na wynajem przestały przychodzić. Kiedy właściciel poszedł zbadać, w jakim stanie było mieszkanie. Dodatkowo toaleta była rozbita, kuchnia rozbita, a kilka przedmiotów, takich jak telewizor i system stereo, skradziono.

Właściciel przekazał dane paszportowe najemców tajlandzkiej policji, która ma nadzieję ich wytropić, jednak stwierdziła, że ​​uważają, że opuścili kraj, ale zostaną umieszczeni na czarnej liście przed powrotem.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/