Indian Tourist zaatakowany przez sprzedawców mat plażowych

Pattaya-

Indyjski turysta, pan Baldeep Sigh Gulati, lat 41, został zaatakowany we wczesnych godzinach porannych w środę rano na plaży Pattaya, niecałe 100 metrów od komisariatu policji w Pattaya.

On, inny Hindus, którego nazwiska nie wymieniono, oraz dwie Tajki, które przedstawiły się jako przyjaciółki dwóch Hindusów, poszły na plażę, aby odpocząć i popatrzeć na wodę z kilkoma drinkami, które przynieśli. Pani Rinlada Klahan, 29 lat, oświadczyła prasie, że przynieśli własną matę do siedzenia.

Twierdzi, że kiedy rozkładali matę, podeszło do nich dwóch obecnie nieznanych Tajów i powiedzieli, że muszą kupić od nich matę, aby usiąść na tej części plaży za 100 bahtów. Kiedy pan Gulati odmówił i powiedział, że jest to plaża publiczna, a oni nie są jej właścicielami (co jest poprawne), dwaj Tajowie zaatakowali pana Gulati, uderzając go pięścią i powalając go na ziemię, powodując drobne obrażenia.

Następnie dwaj Tajowie zaczęli uciekać z miejsca zdarzenia.

Pan Gulati i pani Klahan natychmiast udali się na posterunek policji, aby złożyć raport. Policja w Pattaya twierdzi, że będzie prowadzić śledztwo w sprawie CCtv w okolicy, aby zidentyfikować dwóch mężczyzn i postawić ich przed sądem za spowodowanie kolejnego szkodliwego incydentu dla turystów wkrótce po tym, jak tydzień wcześniej niemiecki turysta został zaatakowany przez kierowcę motocykla.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/