Kierowca motocykla atakuje, rani psa, miły cudzoziemiec pomaga psu wyzdrowieć (wideo)

Pattaya-

Człowiek z Zachodu w Chonburi został nakręcony, jak lituje się nad psem soi po tym, jak motocyklista taksówkarz atakuje go kijem przed sklepem spożywczym i zranił psa.

 

W sentymentalnym wideo, któremu towarzyszy muzyka instrumentalna wyprodukowana przez Thai Rath News, nakręcono Michaela Jamesa Benza, który wkracza, by uratować psa o imieniu „Jao John”.

Pan Benz miał na sobie T-shirt z napisem: Lista osób, które lubię: 1. Psy.

Nic więcej nie zostało wymienione.

Pokazano, że zwierzę jest ładowane na środek transportu pana Benz, który wyglądał jak motocykl z bocznym wózkiem.

Tym razem uprzejmiejszy taksówkarz motocyklowy pomagał kołysać zwierzę.

Thai Rath News powiedział, że „Jao John” zmierza do nowego życia. Jego imię zostało zaczerpnięte z pierwszej sylaby dla tajskiego słowa oznaczającego zabłąkany.

Jeśli chodzi o kierowcę motocykla, który zaatakował psa, nie jest jasne, co skłoniło do ataku ani czy będzie miało miejsce jakiekolwiek dochodzenie policyjne, jednak w związku z oburzeniem w mediach społecznościowych w związku z atakiem prawdopodobnie policja podejmie działania, ponieważ jest to drugie potępienie incydent dla kierowców taksówek motocyklowych w niecałe dwa tygodnie po tym, jak w poprzednim tygodniu niemiecki turysta został zaatakowany przez kierowcę. Miejscowi, w których mieszkał pies soi, powiedzieli, że pies nie jest agresywny i przyjazny dla wszystkich.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOTajski Rat
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/