Aktualizacja: Historia indyjskich „turystów” mówiących, że sprzedawcy mat plażowych zaatakowali ich z dziurami, nieprawda

Pattaya-

Jak informowaliśmy wczoraj przez nas i szeroko za pośrednictwem innych mediów, że dwóch indyjskich turystów zostało zaatakowanych przez sprzedawców mat plażowych na Beach Road w pobliżu Soi 9, okazuje się, że historia dwóch indyjskich „turystów” nie była tym, czym się wydawało.

Dwaj indyjscy „turyści” wcale nie są turystami, ale raczej długoletnimi mieszkańcami Pattaya z legalnymi pozwoleniami na pracę i wizami pracowniczymi, pracującymi dla firmy eksportowej, o czym zapomnieli wspomnieć policji w swoim zgłoszeniu.

„Zapomnieli” również wspomnieć, że dwaj Tajowie, którzy ich zaatakowali, nie byli sprzedawcami mat plażowych, ale raczej partnerami biznesowymi ich firmy. Obywatele Indii, Baldeep Singh Gultali i Gurwiwder Singh, oświadczyli, że towarzysząca im Tajka była „zmieszana” i myślała, że ​​Tajowie są sprzedawcami mat plażowych, mimo że mówili płynnie po tajsku i opisywali sytuację zarówno jej, jak i Indianinowi. mężczyźni mówiący po tajsku. Twierdzą, że nie kłamali, pomimo wielu świadków przeciwnych, w tym pierwszych ratowników policji.

Pułkownik policji Apichai Krobphet, szef policji w Pattaya, mówi, że prawdziwa historia jest zupełnie inna po przesłuchaniu wszystkich zaangażowanych stron i przyznaniu przez Hindusów, że doszło do pewnego „zamieszania”.

Pan Baldeep, w nienazwanym celu biznesowym, musiał przelać 3000 bahtów do Indii, ale miał przy sobie tylko 2500 bahtów. Poprosił pana Singha, aby zadzwonił do partnera biznesowego, dwóch Tajów, których nazwiska nie zostały podane, aby przyniósł im 500 bahtów. Jednak kiedy przybyli na miejsce, obie strony stwierdziły, że pan Singh odmówił przekazania pieniędzy lub zapłacenia tajlandzkim współpracownikom za dostawę z dużej odległości w środku nocy. W tym momencie doszło do sprzeczki między obiema stronami w sporze biznesowym. Sprzedawca mat plażowych próbował przerwać bójkę, ale mu się to nie udało i w tym miejscu zaczęło się „zamieszanie” Indian.

Policja prowadzi dalsze dochodzenie w sprawie ustalonego teraz osobistego sporu biznesowego, ale dobrze jest wiedzieć, że nie ma gangów sprzedawców mat plażowych „posiadających” plażę. Być może w przyszłości nie powinni prowadzić „biznesu” o 1:00 na Beach Road.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/