Nowy dowódca policji drogowej w Pattaya ma na celu poprawę problemów z korkami drogowymi

Pattaya-

Pattaya ma nowo wybranego dowódcę ruchu drogowego dla policji drogowej i ma on wprowadzić zmiany w sposobie, w jaki policja drogowa wykonuje obecnie swoją pracę.

Major policji Arut Supanon powiedział w pierwszym oficjalnym publicznym wywiadzie na początku tego tygodnia, że ​​cofnie godziny rozpoczęcia policji drogowej o trzydzieści minut wcześniej, o 6:30 rano, aby pomóc rozwiązać poranne problemy z ruchem drogowym. W szczególności wspomniał o szkołach i korkach w pobliżu szkół, zwłaszcza o szkole znajdującej się bezpośrednio przy Walking Street i Second Road.

Stwierdził, że jego dalsze plany obejmują przesunięcie funkcjonariuszy do zatłoczonych obszarów, aby pomóc w rozwiązaniu zatorów, zamiast raczej próbować złapać ludzi w kasach biletowych w godzinach zatłoczenia i pomóc społeczeństwu. Oświadczył również, że będą nadal egzekwować zasady i ograniczenia wobec osób bez legalnego prawa jazdy na motocykl, zarówno zagranicznych, jak i tajlandzkich, oraz konfiskować rowery, gdy ludzie zostaną złapani bez niego.

Oświadczył również, że spotyka się z kierownictwem głównych szkół w Pattaya, aby wyegzekwować określone strefy przywozu i odbioru oraz godziny transportu uczniów do szkół.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/