Wyłącznie: złodziej okrada Red Bull Bar i pensjonat w Dzień Buddy, właściciel prosi o pomoc

Pattaya-

We wtorek, 29 maja 2018 r., który jest świętem religijnym, około godziny 12:30 bezczelny złodziej obrabował bar i pensjonat Red Bull.

Właściciel, Erik, twierdzi, że poprzedniej nocy przyszedł mężczyzna i poprosił o wynajęcie pokoju, ale chciał wyjść na jeszcze jednego drinka, zanim bary zostaną zamknięte o północy. Dyżurny kasjer zgodził się i dał mu klucz do pokoju, ale powiedział, że odda klucz do elektryka, kiedy wróci i weźmie zapłatę. Następnie. Mężczyzna, który jest cudzoziemcem, ale nie został jeszcze zidentyfikowany, powiedział, że zaraz wróci, ale nie wrócił. Nie jest jasne, czy podał tożsamość pensjonatu, ponieważ nie zameldował się jeszcze w pełni.

Mężczyzna nie wrócił tej nocy.

Następnego dnia nagranie z monitoringu pokazało, że mężczyzna wrócił do baru, kiedy był on wyraźnie zamknięty około 12:30. Jak widać na poniższych zdjęciach, nie poszedł do pokoju, który mu przydzielono, ale raczej poszedł za ladę, wypróbował klucz na kasie, otworzył kilka niezamkniętych szuflad, wędrował po szafach z zapasami i ukradł, według Erika, wiele butelek alkoholu na łączną kwotę około 10,000 XNUMX bahtów, wynosząc z baru. Kamery CCTV nie pokazały, gdzie niósł pudełka z alkoholem, które ukradł.

Po wykryciu kradzieży natychmiast wezwano policję, ale mężczyzna zdążył już zbiec. Będą sprawdzać kamery CCTV na ulicy w okolicy, aby sprawdzić, czy mogą zidentyfikować pojazd, w którym mężczyzna zostawił. Jeśli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę, prosimy o kontakt na Facebooku w The Pattaya News lub przez e-mail Pattayanewseditor@gmail.com. Właściciel uważa, że ​​​​mężczyzna jest miejscowym, a nie turystą, i przyszedł poprzedniej nocy, aby rozejrzeć się po barze.

Dziękuję Ci.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/