Wyłącznie: złodziej okrada Red Bull Bar i pensjonat w Dzień Buddy, właściciel prosi o pomoc

Pattaya-

We wtorek 29 maja 2018 r., który jest świętem religijnym, bezczelny złodziej obrabował Red Bull Bar i pensjonat około godziny 12:30.

Właściciel, Erik, twierdzi, że w noc przed przybyciem mężczyzny poprosił o wynajęcie pokoju, ale chciał wyjść na jeszcze jednego drinka, zanim bary zostaną zamknięte o północy. Kasjer dyżurny zgodził się i dał mu klucz do pokoju, ale powiedział, że da klucz do prądu, kiedy wróci i przyjmie płatność. następnie. Mężczyzna, który jest cudzoziemcem, ale nie został jeszcze zidentyfikowany, powiedział, że zaraz wróci, ale nie wrócił. Nie jest jasne, czy podał tożsamość pensjonatowi, ponieważ nie zameldował się jeszcze w pełni.

Mężczyzna nigdy nie wrócił tej nocy.

Następnego dnia nagranie z telewizji przemysłowej pokazało, że mężczyzna wraca do baru, gdy jest on wyraźnie zamknięty około godziny 12:30. Jak widać na poniższych zdjęciach, nie poszedł do pokoju, który otrzymał, ale raczej poszedł za ladą, spróbował klucza na kasie, otworzył kilka odblokowanych szuflad, wędrował po szafach z zaopatrzeniem i ukradł, według Erika, wiele butelek likieru na łączną kwotę około 10,000 XNUMX bahtów, wyprowadzając z baru. Kamery CCTV nie pokazały, gdzie nosił pudełka z alkoholem, które ukradł.

Policja została wezwana od razu po wykryciu kradzieży, ale mężczyzna już uciekł. Będą sprawdzać kamery CCTV na ulicy w okolicy, aby sprawdzić, czy mogą zidentyfikować pojazd, na którym zostawił mężczyzna. Jeśli ktoś rozpozna tego człowieka, prosimy o kontakt na Facebooku w The Pattaya News lub przez e-mail na Pattayanewseditor@gmail.com. Właściciel uważa, że ​​mężczyzna jest miejscowym, a nie turystą, i przyszedł poprzedniego wieczoru, żeby zajrzeć do baru.

Dziękuję Ci.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/