Zainteresowany kryptowalutą? Miesięczne spotkanie Pattaya Crypto 1. poniedziałek każdego miesiąca, następne spotkanie 4 czerwca

Pattaya Crypto Meetup to otwarte wydarzenie społecznościowe, na którym omawiane są kryptowaluty i bitcoin. Spotkamy się w barze na dachu hotelu Hilton, postaramy się zarezerwować stoliki, jeśli będziemy wiedzieć, ile przyjdzie. Hilton znajduje się nad Central Festival na Beach Road. Wjedź windą na 16. piętro, a następnie windą do baru na dachu. Sandały/japonki i koszulki są zabronione przez Hilton. Ubieraj się w sposób swobodny.

Wszyscy są mile widziani, początkujący, ludzie z ICO, traderzy, nowicjusze, eksperci, inwestorzy, influencerzy itp.

Kilka tematów mile widzianych, wiadomości ze świata kryptowalut, technologie, nadchodzące monety, giełdy itp

Nasze spotkanie to tylko networking i towarzysko z lokalną społecznością kryptograficzną.

Początkujących mile widziane, nie zabraknie również ekspertów, podziel się naszym wydarzeniem i przyprowadź ze sobą kilku innych.

Nie ma dosprzedaży i będzie minimum 10 osób.

Podziękowania dla Pattaya Crypto Group za poinformowanie nas o tym. Czy zbliża się wspaniała impreza? Napisz do nas na Pattayanewseditor@gmail.com, a opublikujemy o tym tutaj!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/