Soi 6 Annual Weekend Party jest w tę sobotę i niedzielę, 2 i 3 czerwca

Pattaya-

To największy weekend w roku dla Soi 6, ponieważ świętują swoją coroczną imprezę weekendową, podczas której wszystkie bary na ulicy imprezują jednocześnie!

Setki i setki singli dostępnych dziewczyn, wiele w specjalnych strojach i uniformach specjalnie dobranych na imprezę, to wydarzenie, którego nie chcesz przegapić!

Wiele barów oferuje bezpłatne jedzenie, więc gdy będziesz przeglądać piękne kobiety i duży wybór alkoholu, możesz również cieszyć się bezpłatnym jedzeniem!

Niektóre bary będą organizować specjalne wydarzenia, takie jak gry towarzyskie, Beer Pong, turnieje bilardowe itp. Szczegóły dotyczące tych wydarzeń są dostępne w poszczególnych barach. Wiele barów będzie również miało tematyczne oprawy muzyczne i tematyczne dekoracje na imprezę.

Love Pattaya Thailand będzie na miejscu wraz z lokalnymi mediami przeprowadzającymi wywiady i pokazującymi imprezę w akcji.

Wielu lojalistów Soi 6 i powracających klientów specjalnie przyjeżdża do miasta na ten weekend, ponieważ jest to świetna okazja, aby wypić drinka lub dziesięć i porozmawiać ze starymi przyjaciółmi lub poznać nowych skrzydłowych, którzy lubią Soi 6.

Jeśli nigdy nie byłeś na Soi 6 lub jesteś codziennym gościem, ten weekend to świetna okazja, aby zatrzymać się i cieszyć się ulicą i ponad 70 barami, które imprezują jednocześnie! Uczestniczące bary będą miały balony w górę.

 

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/