„Słynny” indyjski dziennikarz twierdzi, że został napadnięty, wyłudzony i okradziony przez partnerów biznesowych w Pattaya

Dziennikarz z Indii został podobno napadnięty, rozebrany, sfotografowany i szantażowany w Pattaya przez swoich rodaków, zgodnie ze skargą złożoną na policji. 
Ofiara, której tożsamość została utajniona, złożyła skargę na komisariacie policji w Muang Pattaya o godzinie 1 w nocy w niedzielę.

Powiedział policji, że niektórzy Hindusi skontaktowali się z nim pod pretekstem zatrudnienia go do robienia zdjęć dla firmy turystycznej z planem wypromowania jej na rynku indyjskim.

Przyjmując ofertę, zameldował się w hotelu w dzielnicy Bang Lamung w prowincji Chon Buri, aby przygotować się do pracy. Ale w piątek wieczorem ci Indianie napadli na niego i rozebrali go, a po sfotografowaniu zagrozili szantażem.

„Grozili, że jeśli nie dam im pieniędzy, wyślą te zdjęcia, a nawet klipy wideo na strony mediów społecznościowych, które są dobrze znane w Indiach. Jestem tam sławny. Musiałam więc dać im 200,000 100,000 rupii [prawie XNUMX XNUMX Bt], które miałam w swoim posiadaniu” – powiedziała ofiara.

Napastnicy rzekomo zażądali również od 40-letniej ofiary podpisania dwóch czeków.

Gdy się poddał, uciekli z miejsca zdarzenia.

Poszkodowany po przemyśleniu sprawy postanowił zadzwonić po pomoc do znajomego. Przyjaciel jest żonaty z Tajką, która zabrała go na komisariat policji, aby złożyć skargę.

Policja obiecała zbadać sprawę i ustalić sprawców. Policja stwierdziła również, że wierzy, że w tej historii może być coś więcej i chce usłyszeć stronę innych osób.

ŹRÓDŁONation
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/