„Słynny” indyjski dziennikarz twierdzi, że został napadnięty, wyłudzony i okradziony przez partnerów biznesowych w Pattaya

Dziennikarz z Indii został podobno napadnięty, rozebrany, sfotografowany i szantażowany w Pattaya przez swoich rodaków, według skargi złożonej na policji. 
Ofiara, której tożsamość została zatajona, złożyła skargę na posterunku policji w Muang Pattaya o godzinie 1 w nocy w niedzielę.

Powiedział policji, że niektórzy Hindusi skontaktowali się z nim pod pretekstem, że wynajęli go do robienia zdjęć dla firmy turystycznej z planem promowania tego na indyjskim rynku.

Korzystając z oferty, zameldował się w hotelu w dystrykcie Bang Lamung w prowincji Chon Buri, aby przygotować się do pracy. Ale w piątek wieczorem ci Indianie zaatakowali go i rozebrali, a po sfotografowaniu zagrozili mu szantażem.

„Zagrozili, że wyślą te zdjęcia, a nawet klipy wideo na strony mediów społecznościowych, które są dobrze znane w Indiach, jeśli nie dam im pieniędzy. Jestem tam sławny. Musiałem więc dać im 200,000 100,000 rupii [prawie XNUMX XNUMX Bt], które miałem w swoim posiadaniu” – powiedziała ofiara.

Napastnicy rzekomo zażądali również od 40-letniej ofiary podpisania dla nich dwóch czeków.

Po tym, jak się poddał, uciekli z miejsca zdarzenia.

Ofiara, po namyśle, postanowiła wezwać znajomego po pomoc. Przyjaciel jest żonaty z Tajką i zabrała go na posterunek policji, aby złożyć skargę.

Policja obiecała zbadać sprawę i przygwoździć sprawców. Policja stwierdziła również, że wierzy, że w tej historii może być coś więcej i chce wysłuchać strony innych osób.

ŹRÓDŁONation
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/