Uczciwy obywatel Tajlandii zwraca właścicielowi portfel z 50,000 XNUMX bahtów

Pattaya-

Uczciwa obywatelka Tajlandii, pani Orawan Bunmark, była na spacerze w pobliżu molo Bali Hai, kiedy znalazła coś zaskakującego. Portfel na ziemi z około 50,000 XNUMX bahtów w środku!

Zaniosła portfel do budki policji w pobliżu molo Bali Hai, a policja, na podstawie dowodu osobistego znajdującego się w portfelu, pomogła upolować właściciela portfela, pana Li Haorana, obywatela Chin.

Pan Li był zachwycony, gdy policja przyjechała do jego hotelu i przywiozła go na komisariat na sesję zdjęciową i zwrócenie mu całego portfela.

Nie wiadomo, czy pan Li zaoferował Orawan nagrodę za jej uczciwość.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/