Australijski turysta dźgnięty nożem w klatkę piersiową w Mixx Disco, w stanie krytycznym

Pattaya-

We wczesnych godzinach porannych około 4:30 rano 7 czerwca 2018 r. Australijczyk National Jaydon Sienkiewicz został pchnięty nożem w klatkę piersiową w męskiej toalecie w Mixx Disco na Walking Street w południowym Pattaya.

Ojciec mężczyzny i jego żona, która jest Tajką (macocha Jaydona, jest w 100% Australijką), byli obecni na miejscu zdarzenia, kiedy na miejsce przyjechała policja. Jaydon został już zabrany do szpitala z powodu masywnego krwawienia i uszkodzenia narządów. Oświadczyli policji, że byli częścią grupy dziesięciu Australijczyków, którzy bawili się na dyskotece, kiedy Jaydon poszedł do toalety. Został pchnięty nożem w toalecie, a następnie potknął się na korytarzu pokrytym krwią, gdzie ochrona i zaniepokojeni turyści wezwali policję i karetkę.

W tej chwili policja nie ma podejrzanego, a ktokolwiek dźgnął Jaydona, natychmiast uciekł z miejsca zdarzenia. Policja bada nagrania z monitoringu, aby ustalić, kto dźgnął Jaydona i rozmawia z rodziną, aby sprawdzić, czy był zamieszany w jakąkolwiek kłótnię, która mogła spowodować dźgnięcie.

Będziemy mieć więcej na temat tej historii, gdy się rozwinie.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/