Australijski turysta dźgnięty nożem w klatkę piersiową w Mixx Disco, w stanie krytycznym

Pattaya-

We wczesnych godzinach porannych około 4:30 rano 7 czerwca 2018 r. Australijski Narodowy Jaydon Sienkiewicz został dźgnięty nożem w klatkę piersiową w męskiej toalecie w Mixx Disco znajdującej się na Walking Street w South Pattaya.

Ojciec mężczyzny i jego żona, która jest Tajką (macocha Jaydona, jest w 100% Australijczykiem), byli obecni na miejscu zdarzenia, gdy przybyła policja. Jaydon został już przewieziony do szpitala z powodu ogromnego krwawienia i uszkodzenia narządów. Powiedzieli policji, że byli częścią grupy dziesięciu Australijczyków, którzy bawili się na dyskotece, kiedy Jaydon poszedł do toalety. Został dźgnięty nożem w toalecie, a następnie natknął się na korytarz zakrwawiony, gdzie ochrona i zaniepokojeni turyści wezwali policję i karetkę pogotowia.

W tej chwili policja nie ma podejrzanego, a ktokolwiek dźgnął Jaydona, natychmiast uciekł z miejsca zdarzenia. Policja bada nagranie z kamer CCTV, aby zidentyfikować, kto dźgnął Jaydona i dalej rozmawia z rodziną, aby sprawdzić, czy był zamieszany w jakąkolwiek kłótnię, która mogła spowodować dźgnięcie.

Będziemy mieli więcej o tej historii w miarę jej rozwoju.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/