27-letnia Pattaya Bargirl skacze na śmierć w mieszkaniu podczas przedawkowania narkotyków

Pattaya-

Daily News poinformował, że 27-letnia kobieta została znaleziona martwa na parkingu apartamentowca w Soi Khao Talo w środę.

Uważa się, że przedawkowała narkotyki.

Klip zrobiony przed skokiem został wysłany do jej chłopaka i jest w posiadaniu policji w Nong Prue.

Policjanci znaleźli martwego Ploirata Sriwichai na miejscu zdarzenia. Znajoma powiedziała, że ​​przybiegli po tym, jak Ploirat zadzwoniła z informacją, że jest chora i potrzebuje ich na zakup leków.

Znaleźli ją martwą.

W pokoju ofiary na piątym piętrze policjanci znaleźli przedmioty porozrzucane po całym miejscu – było wiele małych plastikowych torebek i sprzętu do zażywania narkotyków, co wydawało się sugerować, że była zażywana metamfetaminy.

Gliniarze uważają, że przedawkowała i miała pewnego rodzaju atak paniki. Wyślą ciało na test toksykologiczny, aby potwierdzić użycie metamfetaminy.

Są w posiadaniu klipu wysłanego do jej chłopaka, w którym powiedziała: „Już nie mogę tego znieść. Trzęsę się. Boję się ataku. Przynieś mi lekarstwa, proszę”.

Ciało zostało wysłane do autopsji. Była wtedy sama w mieszkaniu, a drzwi były zamknięte od wewnątrz. Nie podano, gdzie pracowała w Pattaya.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/