Policja rozpoczyna specjalną operację podczas weekendu Festiwalu Fajerwerków „Make Pattaya Liveable”

Pattaya-

Zespoły funkcjonariuszy organów ścigania z Pattaya City Police zostaną rozmieszczone w całym mieście w ten weekend w specjalnej operacji nazwanej „Make Pattaya Liveable”.

Rozpoczęty przez szefa policji, pułkownika Apichaia Krobpheta, nacisk kładziony jest na lichwiarzy, hazard, zakłady piłkarskie (które będą koncentrować się na całym mistrzostwach świata, szczególnie w miejscach oferujących wszelkiego rodzaju nagrody lub wersje hazardu w grach), człowiek handel, nielegalne posiadanie broni palnej i wyścigi uliczne.

Celem jest zapewnienie, aby zagraniczni goście mogli czuć się pewnie w swoim bezpieczeństwie.

Dodatkowe naloty i egzekucje są spodziewane przez cały miesiąc, zwłaszcza podczas weekendu z fajerwerkami i mistrzostw świata.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/