Policja rozpoczyna specjalną operację podczas weekendu festiwalu sztucznych ogni „Make Pattaya Liveable”

Pattaya-

W ten weekend zespoły funkcjonariuszy organów ścigania z policji miejskiej Pattaya zostaną rozmieszczone w całym mieście w ramach specjalnej operacji zatytułowanej „Uczyń Pattaya miejscem nadającym się do zamieszkania”.

Rozpoczęty przez szefa policji, płk. Apichai Krobpheta, nacisk kładziony jest na lichwiarzy, hazard, zakłady piłkarskie (które będą głównym tematem podczas całych mistrzostw świata, zwłaszcza we wszystkich miejscach oferujących wszelkiego rodzaju nagrody lub wersje hazardu w meczach), ludzi handel ludźmi, nielegalne posiadanie broni palnej i wyścigi uliczne.

Celem jest, aby goście zagraniczni mogli czuć się pewni swojego bezpieczeństwa.

Oczekuje się dodatkowych nalotów i egzekwowania prawa przez cały miesiąc, zwłaszcza podczas weekendu fajerwerków i mistrzostw świata.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/