Trzech obywateli Tajlandii przebranych za kobiety aresztowane za okradanie turystów na Walking Street

Pattaya-

We wczesnych godzinach czwartku, 6 czerwca, trzech obywateli Tajlandii złapało torbę od japońskiego turysty, który nie został wymieniony na ulicy Walking Street, gdy przeszli ulicę. Dodatkowo tego samego dnia ukradli też bagaż koreańskim turystom.

Pan Pruksong Loykarn i Pan Somboon Dangsawan, obaj 28 lat, zostali aresztowani około 7 rano tego ranka po tym, jak turysta złożył skargę na posterunku policji, a policja zbadała CCtv i zidentyfikowała mężczyzn, kierując ich do ich mieszkania w budynku The Eternal Condo. Trzeci zaangażowany mężczyzna, 26-letni Likhit Chaitirat, uciekł i wydano nakaz aresztowania. Obecnie nie zidentyfikowano czwartego zaangażowanego mężczyzny.

W mieszkaniu policja odkryła bagaże i rzeczy turystów, które zawierały wszystkie dokumenty tożsamości, pieniądze, karty kredytowe, paszporty, ubrania i inne. Dwaj obecni Tajowie przyznali się do zbrodni. Mężczyźni przeprowadzali zbrodnię przebrani za kobiety, ale nie są ladyboyami.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/