Szokująca PRAWDZIWA historia Australijczyka, który został dźgnięty nożem w Mixx Disco- (wideo)

Pattaya-

Wygląda na to, że historia 21-letniego obywatela Australii, Jaydona Sienkiewicza, dźgnięta nożem w Mixx Disco na Walking Street w South Pattaya.

W przeciwieństwie do tego, co pierwotnie zostało powiedziane policji przez rodzinę ofiary, Jaydon NIE został dźgnięty nożem w toalecie, ale odszedł od swojej rodziny, która była w grupie składającej się z dziesięciu osób. Zakładali, że poszedł do toalety, ale w rzeczywistości wędrował na drugą stronę dyskoteki i jak widać na poniższym filmie, dotknął dziewczyny z mężczyzną zidentyfikowanym tylko jako z Izraela.

Jak widać na filmie, mężczyzna zauważył niewłaściwy dotyk i zaatakował mężczyznę, mimo że kobieta z nim próbowała go powstrzymać, a także inny mężczyzna w pobliżu. Wyraźnie widać go na wideo, jak wyciąga nóż z kieszeni, a następnie dźga Jaydona w bok. Jaydon, wyraźnie zdezorientowany, podciąga koszulę i dopiero po powrocie do rodziny zrozumiał, że doznał dość poważnej rany kłutej.

Jaydon nadal jest w szpitalu i został przeniesiony do poważnego, ale stabilnego stanu. Rozmawiał z policją i stwierdził, że był wtedy bardzo pod wpływem alkoholu i niewiele pamięta z incydentu. Policja nie ujawniła innych szczegółów jego zeznań.

Izraelczyk, którego policja zidentyfikowała, ale nie wymieniono go w mediach, uciekł z dyskoteki zaraz po dźgnięciu nożem, wziął taksówkę na lotnisko i wyleciał pierwszym dostępnym lotem, opuszczając kraj w ciągu 5 godzin od dźgania. Tajlandzka policja wydała nakaz aresztowania go i skontaktowała się z ambasadą Izraela, która oświadczyła, że ​​będzie współpracować z władzami tajlandzkimi w doprowadzeniu go do odpowiedzialności.

Nie jest jasne, czy Jaydonowi grozi kara lub zarzuty za dotknięcie dziewczyny bez jej zgody.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/