Nauczycielka w przedszkolu w Pattaya School zaatakowana nożem, okradziona

Pattaya-

W środowe popołudnie tego tygodnia pewien Taj, uznany przez policję za miejscowego mieszkańca urodzonego i wychowanego w Pattaya, wszedł do szkoły Ban Bang Lamung około godziny 5:XNUMX w środę wieczorem, obrabował i pociął nauczyciela przedszkolnego kończąc pracę na cały dzień .

Pani Patrang (nie podano pełnego imienia i nazwiska) 34, stwierdziła, że ​​była w pobliżu wejścia do szkoły, kiedy przybył mężczyzna, stwierdzając, że jest rodzicem i miał spotkanie z nauczycielem. W tym momencie otrzymał wstęp do szkoły.

Według telewizji CCTV mężczyzna wędrował przez chwilę po szkole, aż zauważył panią Rungthiwa (pełne imię i nazwisko zatajone) 39, gdzie sama kończyła papierkową robotę.

Wyciągnął na nią nóż, zaatakował ją i zabrał jej torebkę z około 6000 bahtów w środku. On również poważnie zranił jej twarz powtarzającymi się atakami nożem.

Policja twierdzi, że mężczyzna jest mu znany i jest wielokrotnym wichrzycielem, a oni go ścigają i mają solidne tropy.

Pani Rungthiwa wraca do zdrowia w szpitalu.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/