Francuski turysta skarży się tajlandzkiej policji na sprzedaż sprzętu nazistowskiego w Pattaya

Pattaya-

Pan Alexandre Jandaeng, 34 lata, Francuz, zauważył poprzednie zdjęcie w przydrożnym sklepie w Pattaya podczas swoich ostatnich wakacji i zrobił zdjęcia.

Twierdzi, że był bardzo urażony tym, że sprzedawano go w Pattaya i Tajlandii i że czuje, że to źle odbija się na Pattayi. Poszedł do policji turystycznej z obrazami i zapytał, dlaczego pozwalają na ich sprzedaż tutaj.

Policja odpowiedziała w oficjalnym oświadczeniu, że chociaż rozumieją nazistowski symbol i przedmioty są zakazane w wielu krajach, nie są one sprzeczne z tajskim prawem ani zakazane w Tajlandii. Powiedzieli jednak, że podrabiane towary są niezgodne z prawem i podlegają czynnościom prawnym. Nie sprecyzowali, czy będą zaglądać do tego indywidualnego sklepu, w którym zostały zrobione zdjęcia.

Co o tym myślisz?

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/