Francuski turysta skarży się tajlandzkiej policji na sprzedaż sprzętu nazistowskiego w Pattaya

Pattaya-

Alexandre Jandaeng, lat 34, Francuz, podczas swoich ostatnich wakacji zauważył poprzednie zdjęcie w przydrożnym sklepie w Pattaya i zrobił zdjęcia.

Oświadcza, że ​​był bardzo urażony sprzedażą tego produktu w Pattaya i Tajlandii i jego zdaniem źle to świadczy o Pattaya. Poszedł ze zdjęciami do policji turystycznej i zapytał, dlaczego pozwalają na ich sprzedaż tutaj.

Policja odpowiedziała w oficjalnym oświadczeniu, że chociaż rozumie nazistowski symbol, a przedmioty są zakazane w wielu krajach, nie są one sprzeczne z tajskim prawem ani zakazane w Tajlandii. Stwierdzili jednak, że podrabiane towary są niezgodne z prawem i podlegają postępowaniu sądowemu. Nie określili konkretnie, czy będą zaglądać do tego konkretnego sklepu, w którym zrobiono zdjęcia.

Co o tym myślisz?

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/