Pattaya Taxi kierowca zwraca torbę z 50,000 XNUMX bahtów amerykańskiemu turyście

Pattaya-

Po raz drugi w ciągu kilku tygodni uczciwy obywatel zwrócił turystom dużą sumę pieniędzy, wykazując się uczciwością i szacunkiem Tajów.

Pan John Edward z Ameryki zostawił torbę z około 50,000 48 bahtów gotówką w taksówce przez przypadek w Pattaya, kiedy kilka dni wcześniej się spieszył. Kierowca Prawit Meepian, lat XNUMX, zabrał torbę na posterunek policji w Pattaya i współpracował z policją w Pattaya, aby pomóc znaleźć mężczyznę. Torba miała też paszport, karty kredytowe i amerykańskie prawo jazdy.

Policja, z pomocą urzędu imigracyjnego, odkryła, gdzie mężczyzna przebywał w Pattaya i nawiązała kontakt, zabierając go na posterunek policji, aby zwrócić jego rzeczy w całości i zrobić zdjęcie.

Nie jest jasne, czy pan Edward zapewnił nagrodę, ale powiedział, że wróci do Tajlandii jeszcze w tym roku i kocha uczciwość i uczciwość Tajów. To była jego pierwsza wizyta w Tajlandii.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/