Ekskluzywny: szokujące zdjęcia miasta Pattaya z długim zamkniętym składowiskiem odpadów, które biegnie bezpośrednio do głównego publicznego zbiornika wodnego

Pattaya-

Poniżej znajduje się zgłoszenie czytelnika/redaktora, który mieszka w pobliżu danej witryny. Tekst i zdjęcia są autorstwa prywatnego anonimowego zainteresowanego obywatela, a nie oficjalną opinią ani własnością The Pattaya News.

Odpady w Pattaya stały się ostatnio poważnym problemem, ponieważ główne wysypisko jest pełne, a problemy z wykonawcami publicznymi spowodowały, że śmieci nie zostały odebrane przez wiele dni. Główna spalarnia ma połowę wydajności roboczej z powodu wielu problemów wewnętrznych. Dlatego miasto zaczęło ponownie wykorzystywać starszą lokalizację składowiska, które zostało wcześniej zamknięte ze względu na poziom wody i kwestie środowiskowe, ponieważ zasadniczo zasila główny zbiornik i źródło wody.

To miejsce, które jest obecnie jeziorem, które wpada do kilku strumieni, znajduje się na wyższym poziomie wokół miejskiego zbiornika Charnock i zasadniczo zanieczyszcza zbiornik. 800 metrów dalej w dół rzeki znajduje się również prywatne wysypisko, które również umożliwia wlewanie się toksycznych odpadów do zbiornika i potencjalne zanieczyszczenie głównego źródła wody.

Ponownie, poniższe zdjęcia są autorstwa zaniepokojonego prywatnego obywatela i nie odzwierciedlają opinii ani oficjalnego oświadczenia wiadomości z Pattaya. Będziemy kontynuować działania w przyszłości i poprosimy urzędników miasta Pattaya o udzielenie odpowiedzi.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/