Ekskluzywny: szokujące zdjęcia miasta Pattaya z długim zamkniętym składowiskiem odpadów, które biegnie bezpośrednio do głównego publicznego zbiornika wodnego

Pattaya-

Poniżej znajduje się zgłoszenie/redaktor czytelnika, który mieszka w pobliżu danej witryny. Tekst i zdjęcia są własnością prywatnego, anonimowego zainteresowanego obywatela, a nie oficjalną opinią lub własnością The Pattaya News.

Odpady w Pattaya stały się ostatnio krytycznym problemem, ponieważ główne wysypisko jest pełne, a problemy z wykonawcami publicznymi spowodowały, że śmieci przez wiele dni nie były wywożone. Główna spalarnia ma połowę wydajności roboczej z powodu wielu problemów wewnętrznych. Dlatego miasto zaczęło ponownie wykorzystywać starą lokalizację składowiska, która została wcześniej zamknięta ze względu na poziom wody i problemy środowiskowe, ponieważ zasadniczo zasila główny zbiornik i źródło wody.

Ta lokalizacja, która jest obecnie jeziorem, które zasila kilka strumieni, znajduje się na wyższym poziomie wokół miejskiego zbiornika Charnock i zasadniczo zanieczyszcza zbiornik. 800 metrów dalej znajduje się prywatne wysypisko, które pozwala również toksycznym odpadom wlewać się do zbiornika i potencjalnie zanieczyścić główne źródło wody.

Ponownie, Poniższe zdjęcia są zasługą zainteresowanego obywatela prywatnego i nie odzwierciedlają opinii ani oficjalnego oświadczenia w wiadomościach Pattaya. W przyszłości zapewnimy dalsze działania i zaprosimy urzędników miasta Pattaya do odpowiedzi.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/