Policja w Pattaya napada na klub nocny Pump Up, aresztuje 19 osób za nadużywanie narkotyków

W sobotę wcześnie rano policja wtargnęła do popularnego pubu w Pattaya za to, że pozostawała otwarta poza godzinami urzędowymi i aresztowała 19 osób za domniemane nadużywanie narkotyków.

Policja z posterunku policji w Pattaya i wydział policji turystycznej nr 2 dokonała nalotu na pub Pump UP Pattaya o 3 nad ranem po otrzymaniu skarg od mieszkańców dzielnicy, że naruszył on zasadę zamknięcia godziny 2 w nocy.

Kiedy przybyła policja, okazało się, że około 50 klientów wciąż piło i tańczyło. Dwanaście kobiet i 7 mężczyzn uzyskało pozytywny wynik testu na obecność narkotyków. Zostali aresztowani do dalszych kontroli, zanim zostali wysłani na obowiązkową rehabilitację.

Policja znalazła również niewielką ilość ketaminy w pięciu torebkach na suwak i siedmiu pigułkach ecstasy.

Thanakrit Pattanapibul, 26-letni kierownik pubu, został aresztowany za złamanie zasady czasu zamykania lokali rozrywkowych i za dopuszczenie do zażywania narkotyków w lokalu, który był pod jego opieką.

Policja później zaproponuje Ministerstwu Spraw Wewnętrznych zamknięcie pubu.

ŹRÓDŁONation
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/