Pijany mężczyzna pobity przez cudzoziemców i Tajów w Pook Bar 2 na Soi Buakhaow

Pattaya-

Szczegóły są skąpe na ten temat, ale mężczyzna, bardzo, bardzo odurzony i niezidentyfikowany przez policję, został pobity przez innego klienta i pracowników w The Pook Bar Ladyboy Bar na Soi Buakhaow.

Pan Nakarin Chan Kaew, lat 26, rozmawiał z prasą i policją i opisał incydent w następujący sposób. Stwierdzili, że ofiara, uważana za Brytyjczyka, zataczała się w stanie bardzo nietrzeźwym przed sklepem i właściwie ledwo mogła chodzić, będąc irytującą i dotykając obcych. Personel zaoferował mu jedzenie i butelkę wody, aby wyszedł, ponieważ niczego nie zamawiał i blokował wejście. Zataczał się wokół baru, nie chcąc wyjść i zaczął męczyć innego klienta i ladyboy, z którą był. Drugi klient kazał mu się zgubić w niezbyt miłych warunkach i zaczęli się kłócić. Żadna ze stron wcześniej się nie znała.

W tym momencie jeden z mężczyzn nie jest jasne, kto uderzył drugiego butelką. Pijany mężczyzna, według personelu, zaatakował ladyboy z klientem. Walka następnie eskalowała, angażując pracowników i innych patronów. Skończyło się na tym, że pijany mężczyzna, który początkowo spowodował problem, uderzył kilka razy w głowę butelkami i zostawił krwawy bałagan na podłodze przy stole bilardowym. Personel twierdzi, że to inny klient wykonał większość bicia i że pijany mężczyzna był prowokatorem. Podkreślali również, że nie jest klientem, ponieważ odmówił zamówienia czegokolwiek.

Inny tajemniczy klient uciekł przed przybyciem policji i lekarzy. Inny raport mówi, że mężczyzna kłócił się tylko z ladyboyami i skończył z nimi walczyć.

Niezidentyfikowany mężczyzna został zabrany do szpitala, a kiedy wytrzeźwieje, policja obejrzy kamerę CCTV i porozmawia z nim. Według policji mężczyzna był tak pijany, że nie mógł mówić i ledwo chodzić.

Dojdziemy do sedna tego i podamy więcej szczegółów, gdy je otrzymamy.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/