Pattaya Bag Vendor grozi, że zastrzeli targujących się turystów, aresztowany

Policja w Pattaya aresztowała we wtorek wieczorem sprzedawcę za rzekome zastraszanie chińskich turystów po tym, jak odmówili zakupu jego toreb.

Policja turystyczna w Pattaya i funkcjonariusze z komisariatu policji w Pattaya aresztowali 43-letniego Somchai Kraiphan na drodze przy plaży Na Klua o 9:30.

Wcześniej, we wtorek o 11.30, przewodnik, którego tożsamość na Facebooku to Wicha Tham, opublikował 1.46-minutowy klip wideo, na którym Somchai krzyczy ze złością na chińskich turystów.

Klip pokazał, że Somchai grozi, że zastrzeli turystów za to, że nie kupili jego toreb z krokodylej skóry po tym, jak poprosili o zniżki.

Wicha powiedział w poście, że ma nadzieję, że generał Surachet Hakpal, zastępca komisarza Biura Policji Turystycznej, zobaczy wiadomość i podejmie działania

Podpułkownik Pol Piyapong Ensarn, inspektor pododdziału 4 Wydziału 2 Turystycznej Policji, powiedział, że Surachet widziała nagranie i nakazał aresztowanie.

Po aresztowaniu Somchai stwierdził, że jest mu przykro z powodu tego, co zrobił. Powiedział, że jego sprawa powinna służyć przypomnieniu innym sprzedawcom o cierpliwości. Nie jest jasne, czy musi zapłacić grzywnę, czy karę za groźby, które powodują złą reputację Pattayi.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/