Pattaya Bag Vendor grozi, że zastrzeli targujących się turystów, aresztowany

Policja w Pattaya aresztowała we wtorek wieczorem sprzedawcę za rzekome zastraszanie chińskich turystów po tym, jak odmówili zakupu jego toreb.

Policja turystyczna w Pattaya i funkcjonariusze z komisariatu policji w Pattaya aresztowali 43-letniego Somchai Kraiphan na drodze przy plaży Na Klua o 9:30.

Wcześniej, we wtorek o 11.30, przewodnik, którego tożsamość na Facebooku to Wicha Tham, opublikował 1.46-minutowy klip wideo, na którym Somchai krzyczy ze złością na chińskich turystów.

Klip pokazał, że Somchai grozi, że zastrzeli turystów za to, że nie kupili jego toreb z krokodylej skóry po tym, jak poprosili o zniżki.

Wicha powiedział w poście, że ma nadzieję, że generał Surachet Hakpal, zastępca komisarza Biura Policji Turystycznej, zobaczy wiadomość i podejmie działania

Podpułkownik Pol Piyapong Ensarn, inspektor pododdziału 4 Wydziału 2 Turystycznej Policji, powiedział, że Surachet widziała nagranie i nakazał aresztowanie.

Po aresztowaniu Somchai stwierdził, że jest mu przykro z powodu tego, co zrobił. Powiedział, że jego sprawa powinna służyć przypomnieniu innym sprzedawcom o cierpliwości. Nie jest jasne, czy musi zapłacić grzywnę, czy karę za groźby, które powodują złą reputację Pattayi.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/